| Vklaus a întrebat:

Am nevoie de niște idei pentru fantezii in cuplu.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ai epuizat deja filmele porno?
Fiindca aici nu aem voei sa facem descrieri de fantezi sexuale ca sa te exciti tu.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca ea s-a saturat de tine poti sa ai oricite fantezii vrei le aplici la l@bă

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ai nevoie de un dex, sa intelegi ca fantezia ar trebui sa vina de la sine.

| Willis a răspuns:

Din câte știu, fantezia o are fiecare în gândul lui. Deci, tu trebuie să știi ce ai în gândul tău. Ce ți-ar plăcea, ce ai vrea să încerci. Fiecare este diferit și are alte plăceri.

| tigancimari a răspuns:

Imagineaza-ti ca tu esti lupu si ea scufita rosie