| Question a întrebat:

Am nevoie de niste raspunsuri. Am avut primul contact sexual cu un tip care credea ca nu mai sunt virgina. Totul a mers ok, nu m-a durut, a intrat usor si sange nu mi-a curs decat foarte putin cand am urinat. Cu toate astea ma intreb daca si-a dat seama. As prefera sa evit sa il intreb pe el din moment ce ma credea dezvirginata. De asemenea, totul a durat in jur de 30-45 de minute si nu sunt sigura ca a ejaculat. Inseamna ca nu a fost satisfacut? Cum as putea sa imi dau seama ca ejaculat oricum?

5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Tu te daruiesti unui baiat ca sa demonstrezi un adevar sau fiindca il iubesti si te iubeste?

| тecнιннιlα a răspuns:

Sincera sa fiu nu ma pricep DELOC in domeniul asta laughing dar iti pot spune sigur ca si-a dat seama ca nu mai esti virgina happy. Nu are rost sa-l intrebi + nu cred ca a fost nesatisfacut. probabil ti-ai fi dat seama happy Cred thinking straight face.

bb yawn :*.

| amanda33 a răspuns:

Ejacularea se produce dupa sau in timpul orgasmului. nu cred ca si-a dat seama ca erai inca virgina, nu se simte chestia asta. daca sangerai poate

| Question explică:

Il iubesc si ma iubeste, de aceea m-am daruit lui dar ma intrebam doar daca ar fi putut sa isi dea seama. Suntem la inceputul relatiei si nu as vrea sa se panicheze stiind ca a fost primul barbat din viata mea.

| Bogdan_9316 a răspuns:

Sincer sa-ti spun lasate de asa ceva ca esti tanara si nu esti, casatorita ii mare pacat in fata lui Dumnezeu poti primi o boala nu stiu tu oo vrei.