| anonim_4396 a întrebat:

Eram virgina si zilele astea am avut contact sexual, dar nu sunt sigura ca mi-am pierdut virginitatea.nu mi-a curs mult singe si nici nu m-a durut tare.cum sa aflu mai sunt virgina sau nu?

Răspuns Câştigător
| UbexFlo a răspuns:

Bineinteles ca NU mai esti virgina.straight face

| aLiNtUshQa a răspuns (pentru UbexFlo):

Pot ramine insarcinata dupa primul contact sexual?

| UbexFlo a răspuns (pentru aLiNtUshQa):

Da, poti ramane insarcinata. Cele mai mari riscuri sunt daca nu ai folosit prezervativ. Exista riscuri si daca ai folosit prezervativ pentru ca acestea se pot rupe.
In cazul in care nu ai folosit prezervativ, a2a oara fa`o pentru ca, chiar daca el nu se termina in tine, exista"mostenitori"care"evadeaza" inainte ca el sa-si dea drumul.Da-mi mai multe detalii despre ce s-a intamplat.Nu ma refer.ma rog. Spune-mi daca ai vazut tu ca s-a terminat afara, daca a folosit prezervativ, daca el stie desprea teama ta ca ai fi ramas insarcinata si daca ai discutat cu el pe tema asta.

| aLiNtUshQa a răspuns (pentru UbexFlo):

Eram in stare de ebrietate si nici nu am vrut sa fac nimic.nici nu stiu nimic.

| UbexFlo a răspuns (pentru aLiNtUshQa):

Inseamna ca e naspa situatia.PE el l-ai intrebat daca s-a intamplat, daca s-a terminat in tine?

| aLiNtUshQa a răspuns (pentru UbexFlo):

Nu,inca nu am vorbit cu el.

| UbexFlo a răspuns (pentru aLiNtUshQa):

Pai vorbeste cu el si vezi ce s-a intamplat.Aici problema poate fi FOARTE mare pentru ca, daca tu erai in stare de ebrietate, probabil era si el si nu multi stiu sa-si stapaneasca scula la betie.Chiar daca nu era in stare de ebrietate si tu erai poate a profitat de tine si nu i-a pasat ce se va intampla dupa.E prietenul tau? De cat timp va cunoasteti? Aveti incredere unul in altul? Ati discutat despre sex inainte de asta? Se comporta la fel ca inainte acum sau se fereste de tine, te evita, e agitat?

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Virgina este numai o femeie care nu a avut contact sexual, deci tu nu mai esti virgina.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai controlul ginecologic poate spune dacă mai ești sau nu virgină.
Pa, pa.

NOname
| NOname a răspuns:

Din moment ce a avut loc un contact sexual nu mai ai cum să fii virgină. Sângerarea sau lipsă ei nu mai are nici o importanță.
Și da, sunt multe femei care nu sângerează și nu simt durere la primul contact sexual. Te poți considera o norocoasă.

| UbexFlo a răspuns:

Bai astia, nu va mai luati de ea.Fiecare face greseli in viata, e treaba ei daca a facut, ce-a facut si asa mai departe. Fata nu vrea decat sa afle niste chestii.Voi n-auziti ca nu vroia? Bineinteles ca era in stare de ebrietate si cineva a profitat si atata tot.straight face Of doamne.straight face De parca ati fi parintii ei sa va luati de ea.straight face

| didiDia a răspuns:

1. Cum naiba sa mai fii virgina din moment ce ai avut deja contact sexual?
2.De ce faci sex daca nu stii la ce riscuri te supui? Cum poti sa faci sex fara sa stii ca orice contact sexual iti poate aduce(in proportie mai mare sau mai mica) un bebe?

| doc69 a răspuns:

Eu cred ca nu asta e important important este daca te-ai simtit bine si sa iti vezi de ale tale. daca chiar vrei o confirmare du-te la ginecolog sau priveste cu oglinda si vezi daca mai ai sau nu himenul.asta in cazul in care ii banuiesti o elasticitate mai mare

Răspuns utilizator avertizat