| Izza_8670 a întrebat:

Am nevoie de niste subiecte de discutat cu prietenul...{aman2 suntem l generala}. pentru cele mai bine promit fundita

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sa-ti spunem noi ce sa vorbesti cu prietenul tau? laughing Pe bune acum! Tu esti cu el si tu trebuie sa stii despre ce sa vorbesti cu el! rolling eyes Puteti vorbi despre scoala, insa ma indoiesc ca o sa vorbiti doar despre scoala...

| TeoPT a răspuns:

Artistul preferat, genul de cărți preferat, materii preferate, mai bârfiți și voi pe aici pe colo, despre școală, prieteni, viață în general.
Sau sunt prea comunist pentru tine la faza cu materia preferată și cartea preferată? Greșeala mea.
Baftă

| Sweet111 a răspuns:

Lasa temele cu scoala Caci baetilor stiu bine nu pre le este interesant teme despre carti sckola bla bla ...Mai bine mai povestiti si voi ce filme va plac ce nebunii mai faceti! crede-ma va fi o tema mult mia interesanta decit cartile sau alt ceva! Ce va placeti sa faceti, cum petreceti rimpul. etc. bafta! Funditsa_? plizz!

| ioana16 a răspuns:

Eu cu prietenul meu mereu povestim ce tampenii am facut in copilarie laughing crede-ma. e chiar amuzant. mai ales cand poti rade de el pe urma si il poti santaja. e distractiv. sau puteti sa va ganditi la ce vreti sa faceti in vacanta, ce visuri aveti... ce filme va plac etc. asa va cunoasteti si mai bine. sper ca te-am ajutat :*

Răspuns utilizator avertizat