| Valeee_9875 a întrebat:

Cand ies cu prietenul meu seara si nu iesim la vreun suc ceva, stam asa aiurea in masina...ne uitam unul la altul si e plictisitorthinking mai da`ti`mi cateva idei, subiecte de discutat...sau ceva de facut?sad

Răspuns Câştigător
| BeBebuu a răspuns:

Acelasi lucru mi se intampla si mielaughing)ma rog d el 15 ore sa iesim si noi din masina macar pana la colt, da zice ca ii e lene :-l
spune-i si u ca te.ai pllicti si daca nu vrea spune-i ca pleci decat sa stai asa degeaba
baftabatting eyelashes

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti sa ii zici sa mergeti undeva ori la el acasa ori la tine daca se poate si vedeti un film sau mancati ceva.

| unknow a răspuns:

Asa zgarcit e? :o... thinking

| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Doamne dar plictisitori mai sunteti amandoi. Fu**ing do something! Romania e mare, viata e scurta, lucrurile pe care le puteti face sunt mult mai multe decat aveti nevoie.
Acum voi stiti ce preferinte aveti dar nu e vorba de conversatii ci e important si de ce anume faceti sau ce aveti in comun. Din cate zici ori esti cu el pentru masina ori pentru ca arata bine, si daca e asa atunci poti sa ai tu pregatite sute de conversatii ca tot degeaba, in final tot o sa fie totul plictisitor.

| Jandi a răspuns:

Incearca sa te simti confortabil si sa fii tu insusi,doar asa se va simti si e in largul lui.Ti-as putea da multe subiecte de discutat insa nu ar avea rost deoarece intr-o conversatie totul vine de la sine.E un pic ciudat...o relatie nu se bazeaza doar pe pupaceli si altele ci cel mai mult pe comunicare... spune si tu ce iti trece prin minte,abordeaza un subiect simplu pe care sa il dezvoltati impreuna,fii copilaroasa,joaca-te cu el,bate-l dar fa ceva, nu puteti sta asa pur si simplu, sunt atatea de facut.