| CN_Cristina_2001 a întrebat:

Am nevoie de o felicitare de ziua de naștere pentru un prieten bun(băiat)
Dar sa fie așa mai perversă (poşlaia)

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Serios? Care fata sau baiat si-ar dori sa primeasca de ziua ei/lui o felicitare perversa?
Mai ales ca parintii si rudele pot fii in preajma...
Asta ar spunefoarte multe despre eprsoana care a scris acea felicitare, fiind cosiderata curva/curvar, care-i interesat doar de sex si perversiuni sexuale.

| deeeaqq a răspuns:

Îi desenezi niște bețe cu 2 cerculețe, sigur o să te ceară de nevastă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off Domneze. Uite, tie ti-ar placea ca tu sa primesti urare scrisa de altcineva tocmai de ziua ta? Plus ca de unde sa stim noi trairile tale cu el ca sa ti-o scriem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne*

| L1feDRAIN a răspuns:

Vrei ceva poshloe blyat, du-te si fa-ti, ca de unde sa stim noi ce ai cu un prieten bun, sex "po drujiskii"?

Acum hai totusi sa-ti o scriu:
Felicitari cu ocazia zilei tale de nastere, iti doresc (ceva) si acum cadoul meu. (fa-i minet)
Va fi foarte fericit.

Sincer nu prea pot intelege ce am scris, asta nu e problema mea.

| dany99wrc a răspuns:

Trimite-i o poza cu pasarica ta

| L1feDRAIN a răspuns (pentru dany99wrc):

Da-i funda ca merita.