| mydarkestdays a întrebat:

Am nevoie de pareri si de la fete si de la baieti. este un tip, fost coleg de clasa cu mine, care intr-o zi mi-a dat un comentariu la o poza de pe facebook in care scria simplu : "descrie-ma intr-un cantec". el mi-a dat direct melodia.........rihanna - only girl in the world. noi nu prea am vorbit mult niciodata, el fiind mai popular,iar eu fiind timida. dar acum stau si ma gandesc, daca mi-a dat melodia asta,oare cumva inseamna ca atunci,poate, ii placea de mine? voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

La fel de bine poate fi si melodia lui preferata.ca sa afli adevarul ar trebui sa intri in vorba cu el si sa-l intrebi

| MishikiCrisy a răspuns:

E posibil sa te placa, doar nu isi bate joc de tine.

| oliviaaa a răspuns:

Doamne, voi sunteti atit de timpiti sau timpite naiba, daca ti-a dat un cintec asta nu inseamna ca te place, pur si simplu poate nu a avut ce face sau asa a dat el cintecul asta, off fetele si baietii iestia

| neutrino a răspuns:

Ii place cu siguranta... muzica.