| Denisu_8081 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor. Cunosc pe cineva care a facut un imprumut la camatari... in fine a platit se terminase totul. dar recent am auzit ca ar mai fi luat niste bani [o suma mica, dar i`ar fi dat`o pentru copil cadou.] Acum am auzit ca situatia s`a inrautatit si ca il tot ameninta cu diferite chestii. As vrea sa fac ecva pentru el[imi este foarte apropiat] Cunosc pe cineva la politie si ma gandeam ca m`as putea duce la el sa imi explice cum si ce ar trebui sa fac sa il ajut. sau poate sa il iau pe "cunoscut" cu mine ca sa ii explice lui mai pe indelete. As dori sa imi spuneti si pararea voastra.
P. S: Doresc seriozitate! Cine nu poate oferii acest lucru minor in schimb il rog a nu se obosii sa`si "toceasca" degetele sau tastatura! :*
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| tompi a răspuns:

Care e suma? e mai mult de 200 de lei?