| SexyChick a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor! numai stiu cum sa fac sa scap de un baiatstraight face e pur si simplu obsedat de minestraight face am incercat sa ii explic cu frumosul ca nu e genul meu si ca nu putem fi impreuna insa nu pricepe straight face chiar l-am rugat pe un prieten sa se dea drept iubitul meu ca sa scap de el insa tot nu a mers ma ameninta ca o sa il bata straight face odata cand era drogat chiar mi-a zis si mie ca ma bate daca nu accept sa fiu cu el oh go on nu il refuz doar pentru felul cum arata [e destul de urat oh go on] insa nici comportamentul lui nu imi place are fite si e violent si pur si simplu nu avem nimic in comun! [el asculta manele, eu rock etc] va rog sa ma ajutati cu sfaturi pentru ca numai suport asa straight face

16 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Ignora-l!
De ce vorbesti cu el? Unul ca el nu merita sa i se vorbeasca cu frumosul.nu-l mai baga in seama!

| Antonimu a răspuns:

Violenta = Politie happy = Eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti departe de galati? Am facut atitia sa inteleaga si cred ca si asazisul prieten nu dispune de prea mult timp pentru asta

| unione a răspuns:

Cum a spus si Mya, ignora-l! Nu-l lasa sa vada ca esti speriata atunci cand te ameninta, incearca sa fii cat mai indiferenta si cand te abordeaza, intoarce-te cu spatele, vb cu altcineva si afla cat mai multe despre el, unde sta, daca invata undeva... poti depune o plangere pentru hartuire si atunci sa vezi ce frica o sa-i fie sa se mai apropie de tine. Sau spune-le parintilor.

| Ea12345 a răspuns:

Era drogat? Asta spune tot...adica nu vei scapa usor de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l mai baga in seama, nu-l mai saluta! Totusi, de ce nu-ti gasesti cu adevarat un alt prieten?

| Floreenofficial a răspuns:

Pai prima mea idee cand ti-am citit intrebarea a fost sa ii faci niste faze naspa, dar acum ca ai mentionat ca este si violent si asculta si manele nu incerca!:-s
Astia sunt violenti de obicei!
Un lucru e sigur...rock-ul si manelele nu se potrivesc.
O idee ar fi...sa pui pe cineva sa il sune sau sa il urmareasca si sa il ameninte ca pateste ceva rau daca nu iti da pace.thinking

| SexyChick explică:

@c2rmen

pentru ca nu vreau sa stau cu nimeni momentan eu iubesc un baiat si nu sunt genul sa ma bag in o relatie daca ma gandesc la fostultongue

@blueboy
mersi de sfatbig hug
faza cu batutul nu pot pentru ca cunoste destul de multi si nu cred ca isi poate lua bataie...nu ii e fricastraight face si cunoste mai ales rromi straight face

@mya&unione
nu pot nici sa nu il ignor pentru ca e in scoala cu mine si il vad zilnic si sta si in cartier cu mine...are si nr meu id de mess tot straight face nu as avea cum sa numai dau ochii cu el sau sa numai vb cu el...

btw mersi all de raspunsuri :*

| Diana7383 a răspuns:

Pune pe cineva sa-l bata laughing)!

Am glumit.

inerca sa nu-i dai atentie cand vorbeste cu tine.

| Diana7383 a răspuns:

Maicrying
scuzama ca iti spun la intrebarea asta care nu are legatura cu ce vreau sa-ti spun ca nu stiu de ce nu merge sa-ti dau msg privat.in fne

am vazut la o intrebare ca ai spus ca tiai luat extensii naturale la 50 lei

imi spui si mie te rog de unde leai luat?

mersi multbig hug

| Diana7383 a răspuns:

Ai vb pe mess cu ea si ti lea trimis?

sau esti din craiova?

| Diana7383 a răspuns:

Ai putea sa-mi dai si mie id`u?
sau avea doar o pereche?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rozette uite si dupa mine umbla un obsedat, uite cum am scapat de el nu al andeparta tu fa cumva sa te andeparteze el, ati vad poza si va fi greu sa nu te placa dar ancearca, fate ne atractiva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu spun sa nu-l bagi an seama si sa-l faci sa-i placa de alta fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune pa cineva sal bata calumeaa sa vezi cum fuge pourma.

| amelia20 a răspuns:

Ew am aceeasi problema