| Eee_7625 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor. Simt ca innebunesc.straight face Imi e foarte dor de iubitul meu. Nu l-am mai vazut de cateva zile. si simt ca morstraight face spune`ti ce sa fac. sa uit macar putin de asta. Tot timpul, orce as face ma gandesc numai la el. nu ma concentrez la nimic. numai secundele, minutele, orelestraight face crying((((( nu stiu ce e cu minesigh ajutati`ma va rog. orce parere conteaza.big grin poate o sa mai ies putin din starea asta.
Va multumesc din suflet. astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| AnnonnimGirrl a răspuns:

Ar fi foarte bine daca ai iesi cu prietenele prin orashappyVei uita o perioada.Incearca sa gasesti pe altcineva care sa te ajute sa uiti oferindu-ti iubire neconditionata.Acum poti sa te uiti la vreo comedietonguepoate iti mai trece.altceva nu stiuhappy

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Munca,munca,munca.

| Muppet a răspuns:

Problema asta o am si eu.Dar ma gandesc ca atunci cand ne vom vedea va fi si mai frumos din cauza nerabdarii day dreaming

| BuBu_6079 a răspuns:

Pff.eu ce ar trebui sa fac ca nu l'am mai vazut de aproape 2 luni?big grin?