| DeyutsaDeyutsa a întrebat:

Am niste intrebari pentru baietii peste 16 ani:Ce vreti voi (de)la o fata? cum ar trebui sa arate? Conteaza numa corpu pentru voi? Toti vreti numai aventuri""de o noapte""? Nu vreti ceva serios? Nu conteaza si cat de proasta si desteapta e?

De obicei Baietii frumosi cauta fete si mai frumoase.si celelalte se aleg numa cu ""tarani""...nu e corect. dc?

Vreti numai sex?

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Întrebările tale sunt pline până la refuz de generalizări ieftine şi ilogice pe alocuri.
Dar na, aşa sunt oamenii în general. Cum dau peste unu-doi/una două de genul, gata... tot sexul opus e plin de curve/curvari.
1. Respect, reciprocitate, sinceritate.
2. Să aibă între 50 şi 120 de kg, să nu aibă BTS-uri, să aibă peste 16-17 ani, să nu aibă figuri în cap (materialiste, posesive, etc.)
3. Dacă vreau relaţie, nu. Dacă vreau aventură, da.
4. Nu.
5. Depinde de moment.
6. Pentru mine contează. Inteligenţa e criteriu de departajare pentru mine.
7. Întrebarea e ilogică şi pleacă de la presupuneri greşite.
8. Idem 7.

| SerbanElyan a răspuns:

Vreau sa sie cu mine fara sa minta...nu conteaza prea mult aspectu sau inteligenta. CAND IUBESTI, IUBESTI!

| error_5566 a răspuns:

Pai pentru un baiat conteaza si aspectul fizic... Uni vor numai o noapte dar unu vor o relatie.big grinCeaubig grin