| Zecalix a întrebat:

Spune-ti niste intrebari care sa-i spun unei fete big grin
Nu conteaza de ce fel numa' sa fie laughing.

11 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Buna.
Trebuie sa fii atent, atent la detalii, la ce ii place si ce nu si la modul in care intri in zona ei de comfort. Sa incepi cu chestii simple si sa continui cu cele care declanseaza emotii.

| neutrino a răspuns:

O fata nu se cucereste cu intrebari spuse din gura lumii, plus ca o intrebare se pune, nu se spune. Atunci cand o fata iti place, spune-i ca ai fi onorat sa te intalnesti cu ea, pentru simplu motiv ca iti este draga.

| Memecy a răspuns (pentru neutrino):

Exact sunt perfect de acord o fata nu se cucereste cu intrebari din gura limbii ci din gura jibului ( buzunarului) =)

| Zecalix explică (pentru Memecy):

Ba pai eu nu vreau neaparat sa o cuceresc...sa avem o discutie mai lunga...

| h3r a răspuns:

Păi...
Ce-ai făcut mâine?
Vrei s-o facem prin tufiș prin luminiș?
De ce ești cu picioarele pe pământ?

| fuzzer a răspuns:

Ce faci?
De ce faci bine?
Crezi in Dumnezeu?
Esti neam cu Cristos?
Esti tare draguta, Angelina Jolie, ti-e mama?
ESti o scumpa, nu crezi?
Crezi in Hitler?

| Memecy a răspuns (pentru fuzzer):

Astea sigur sunt intrebari? sau injuraturi daca ii spui de Hitler sigur zboara laughing) (cine-i ala ) =)

| fuzzer a răspuns (pentru Memecy):

Asta era si ideealaughing

| Maxim96 a răspuns:

Vrei sa mergem in doi pe o insula indepartata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dai si mie sa copiez tema dupa tine? big grin

| prizeFTW a răspuns:

Ce caută la dragoste şi sex?