| Nimicinteresantaici a întrebat:

Am o aceelași problemă ca celălalt băiat de pe TPU si sunt bisexual. Un prieten de al meu mă placea si stătea împreună cu mine de 1 an dar încă nu am trecut la activități sexuale că nu prea simt nevoia. De sărutat ne-am sărutat și nu pot trece la partea cu sexul. Și nu am făcut niciodată asta. Nu prea am simțit nevoia să mai dau ochii cu el după ce ne-am sărutat. Mi-a fost rușine și sunt și timid în unele momente. Cum pot să scap de rușine?

9 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Esti pacatos ca noi toti ceilalti oricine poate fi gay, lesbiana, bisexual, zoofil, adulter, numai sa vrea sa fie deschis la idee, toti avem. potential pentru toate incalcarile posibile ale constiintei.Constiinta livera si libertatea de rusine o poti avea doar daca te supui planului Creatorului si te implici sexual doar cu partenerul de cadatorie de sex opus.Pacat vine de la grecescul harmata care inseamna a rata tinta.Creatorul a inventat sexul pentru a fi practicat doar in cadatoria hetero, oricine face altfel rateaza scopul pentru care a fost inventat sexul si e taxat de constiinta prin vinovatie si rusine.

| Violleta2022 a răspuns:

Asadar nu esti gay!
Fiindca statul langa unul sau altul nu implica sex, deci nu ai avut nici un act sexual nici cu fete si nici cu baieti, ceea ce duce la concluzia ca nu esti bisexual si nici gay.

| mihai69 a răspuns:

Și întrebarea care este?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Si care este intrebarea?
Daca nu mai simti nevoia sa te vezi cu el, inseamna ca nu il placi atat de mult.

| Hammurabi a răspuns:

Ce problemă are celălalt băiat de pe TPU? laughing

| johnnny123 a răspuns:

Vrei să spui "Sunt același băiat care a repetat de 12 ori aceeași întrebare până când a primit avertisment, așa că mi-am făcut un cont nou pentru a continua să repet aceeași întrebare".

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stai cu cineva nu implica sex, nu esti gay, nu esti bisexual si nici gay, esti o persoana normala, toti stam cu baieti si cu fete mult timp, nu e o problema sa stati impreuna, dar NU FACE SEX IN NICIUN CAZ, daca faci sex cu o persoana de genul care esti tu inseamna ca esti gay sau lesbian. Sper ca te-am ajutat happy

| DARLINGx a răspuns:

Nu ești gay