| tauretee a întrebat:

Am o colega ca ma tot evita ce inseamna :S un raspuns o funa doar unalaughing

5 răspunsuri:
| sofia_8041 a răspuns:

Ca te evita.simplu

| MMadalina a răspuns:

Vorbesti cu ea... O intrebi de ce te evitahappy Sunt sigura ca vei afla motivul.

O seara placuta happy

| saymoon a răspuns:

Mai bine o intrebi, scurt :
-De ce ma tot eviti?
astfel vei afla, pentru ca fiecare persoana e diferita si nu poti sti exact ce gandeste.

Dar poate fi si faptul ca incepe sa aiba sentimente fata de tine si nu vrea sa ti le arata, sau nu o intereseaza prezenta ta, nu vrea sa aiba de a face cu tine, etc, sunt multe situatii.
Depinde de persoana.
Intreab o! Nu ii spui cine stie ce, doar o intrebi de ce te evita.
Numai bine.

| pepe a răspuns:

Nu ii place de tine.

| yodeni a răspuns:

:s inseamna ca plange