| AnCkA_8987 a întrebat:

Ce inseamna deja vu? thinking

funa

Răspuns Câştigător
| iiSceneXX a răspuns:

Deja vu-ul este acea senzatie ca ai mai facut o data un lucru desi nu-ti aduci aminte bine pe moment.

6 răspunsuri:
| NebunaDupaRobert a răspuns:

Deja vu =este acel lucru care ti se pare ca ti se repeta din nou si din nou. funda?

| soraGrime a răspuns:

Cand vezi ceva si ai senzatia ca l-ai mai vazut inainte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja vu =senzatia ca ai mai fi trait un moment, o intamplare, ai mai facut asa ceva si inante,(PS sunt cristin230, nu pot sa intru in cont )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja vu=Lucru care ti se pare ca se repeta a doua oara, a treia oara... Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja vu = Lucru care ti se pare ca se repeta a doua oara, a treia oara s.a.m.d.