| anonim_4396 a întrebat:

Am o colega pe care o plac nu ma place dar nu zice nici nu. Cum sa o fac sa se combine cu mine?

Răspuns Câştigător
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Eh acum sa stii ca orice fata se simte flatata si bine cand stie ca cineva o place. sa se combina cu tine?! peei ai putea sa o rogi sa incercati, oricum nu aveti nimic de pierdut... explica-i ca merita sa incercati si fa-o in alt loc decat in clasa. dai intalnire undeva prin oras, stiu si eu la o cafea sau la o plimbare si acolo poti discuta cu ea mai mult ca un coleg cu o colega si poate asa va vedea ca pe langa colegul ei mai esti si un baiat cu care ar putea incepe o relatie.

2 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Curteaz-o, ofera-i o floare!

| smile a răspuns:

Buna! Pai sa inteleg ca ea vrea si nu vrea sa fie cu tine. Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu ea si sa iti spuna ce vrea pana la urma. Tot ce poti face este sa astepti hotararea. Iti urez succes insa daca ea nu vrea sa fie cu tine nu o forta pentru ca poti regreta. Fundita?happy