| c3r3b3l a întrebat:

Deci o fata ma place eu o plac ne sarutam etc etc dar nu vrea sa se combine cu mine ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Ai rabdarehee heeDaca te place pana la urma se va combina cu tine.

4 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Se joacă doar sau vrea să te mai țină puțin pe jar. big grin

| ionika17 a răspuns:

Poate te tine doar pentru distractie, s-au se joaca cu tine! Cauta alta! Pa, pa

| anitza2000 a răspuns:

Ca nu vrea sa fie cu tine si ca se "joaca" cu tine...scz.dar am o prietena care a facut asa cu unuthinking

| blurixe a răspuns:

Nu vrea sa aveti o relatie serioasa. Se margineste la ce ai spus tu : "te place, va sarutati,...". Incearca sa o convingi ca poti mai mult happy