| boby_9237 a întrebat:

Ce sa fac daca fata de care sunt indragostit nebuneste imi zice ca nu ii place sa se combine (dupa mine asta insemnand un mare NU)dar nu pot sa trec peste asta?

Răspuns Câştigător
| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna! Nu poti decat sa astepti pana-ti va trece, sau sa incerci sa o convingi ca esti tipul potrivit.Eu cred ca daca esti indragostit, nebuneste chiar, merita sa insisti!winking bafta!

5 răspunsuri:
| Adyr0 a răspuns:

Ce sa faci? Cauti alta fata de care sa te indragostesti nebuneste, poate ai norocul si sentimentul va fi reciproc.

| lorycykcl a răspuns:

Incearca sa o cuceresti step by step, metoda clasica, poate, poate... daca nu-i place sa se combine poate ii place sa se indragosteasca

| MaryNepotu a răspuns:

Lasooo balta inseamna ca are pe altcimeva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui sa incerci sa renunti la verbul "combine", asa ceva nici nu cred ca exista in dictionar, incerca sa te faci placut, aaa si nu incerca sa i te bagi pe gat, o sa obtii si un mai mare NU!

| boby_9237 explică:

Pai sa stiti ca nu am folosit verbul a combina cand am intrebat.Am folosit doar ca sa pun intrebarea pe site dar e un raspuns destul de inteligent