| Abramovici1224 a întrebat:

Am o curiozitate.
Am lasat in prietena mea de 7 ori.

Si tot timpul dupa ce am lasat in ea a fugit repede la baie. Sunt sanse ca sa ramana gravida?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"Sunt sanse ca sa ramana gravida?"

maaari de tot!

| Abramovici1224 explică (pentru sierra1):

Are greturi, ii vine sa vomite o doare spatele

| sierra1 a răspuns (pentru Abramovici1224):

Vă puteți gândi la un nume...

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu ca a eliminat sperma din ea si nu are cum sa ramana insarcinata

| Floridori a răspuns:

laughing
Ce legatura are faptul ca "a fugit la baie"? Sper ca alergatul nu a devenit metoda de contraceptie, deoarece clar nu functioneaza...

Lasand gluma la o parte, daca fata era in perioada fertila (asta numai ea stie in cazul in care are un ciclu perfect regulat) putea sa se intample si numai o singura data, iar sansele de sarcina erau aceleasi, adica foarte mari.

Daca nu era in perioada fertila, atunci zero sanse, indiferent ca a fost o data, de 7 ori, sau de 100.

Faptul ca a mers la baie, pe balcon, sau pur si simplu a ramas in pat dupa, este irelevant.

Răspuns utilizator avertizat
| Teo29 a răspuns:

Da, mereu exista risc de sarcina daca procedezi asa. Faceti-o protejat pe viitor daca vrei sa nu ai stres

| IAR a răspuns:

Auzi Abramovici te intreb si eu, tu nu ai auzit de prezervativ?

| Abramovici1224 explică (pentru IAR):

Ma deranjeaza.

| elennax a răspuns (pentru Abramovici1224):

Vai de capul tau

| Abramovici1224 explică (pentru elennax):

Am bani multi

| IAR a răspuns (pentru Abramovici1224):

Pai daca te deranjeaza prezervativul atunci suporta consecintele.

| Anuskaa a răspuns:

Da sunt sanse, dar cred ca asta si vreti din moment ce ati facut de 7 ori fara protectie.

| Abramovici1224 explică:

Bine ca esti tu destept/a laughing