| stefanescu3 a întrebat:

Am o dilema: cum se masturbeaza o fata?

Răspuns Câştigător
| R_8074 a răspuns:

Isi baga diferite obiecte in vagin, degetu e cel mai la indemanalaughing

15 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Isi baga un deget. Ce e asa de greu? Dai un search pe google si o sa vezi. ^_^

| ruPfashu a răspuns:

Cati ani ai? :\

| giuly a răspuns:

Îşi bagă pixul în vazin.

| Coozeman a răspuns:

Cu degetul mijlociu isi stimuleaza clitorisul(il freaca). Acela da femei o stare de caldura de excitare.

| Kazimir a răspuns:

Ia un penis si il baga in vagin... e simplu

| anonymus a răspuns:

Isi baga deferite obiecte in pestera,cum ar fi un tren,un urs, un sarpe, si un bat care vine si se intoarce timp de 20 minute sa faca miscare

| MissLove a răspuns:

Valeuu laughing sa inteleg ca tu esti baiatlaughing.
pfff. ce intrebareee. cauta si tu pe alt site.laughing

| nikol1 a răspuns:

Doamne ce intrebare. cati ani ai? 11 -12? vai de p... voastra

| maryanaa a răspuns:

Isi baga un deodorantlaughing)in savarinalaughing)

| Maruskaaa a răspuns:

laughing. Isi baga degetu in pi.a. Funda?!

| andrei213 a răspuns:

Face **** da de ce vrei sa faci tu?laughing

| GhAgHiChAdEbUzZzUnAr a răspuns:

rolling on the floor) cu ''pixu in vazin '' rolling on the floorsi nu se masturbeaza ''se marsupiaza''laughing)...off offf offf intreab-o si u p pustoaik aia ca ea stie tehnici din astea laughing)

| miolina a răspuns:

Cati ani ai? Apropo, de ce te intereseaza asa de mult prostia sau nebunia? Ai vrea sa te casatoresti si nu ai serviciu? Sau ai vrea o prostituata fiind atras de ea?

| Curci a răspuns:

Cu degetelul

Răspuns utilizator avertizat