| Nooooooonameee a întrebat:

Ce are daca o fata se masturbeaza?

Răspuns Câştigător
| Psihologul_5598 a răspuns:

Nu este nicio problema draga. Masturbeaza-te in continuare! Unii oameni sunt de parere ca masturbarea este o metoada de a scapa de stres si de toxinele acumulate in organism asa ca DAI BATAIE!
Funda Plz :*!

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Chiar asa, ce are?

| wolder a răspuns:

Nu `are` nimic.
Masturbarea e normala. Doar ca nu excesiva.

| Pathy a răspuns:

Nu are absolut nimic. Doar ai grija ce iti introduci in vagin. Degetele si unghiutele sa fie foarte curate si incearca sa nu iti bagi tot felul de obiecte decat cele special pentru masturbare. Oricum..masturbarea nu iti afecteaza absolut nimic.

| RemusAndrei a răspuns:

E un pacat sa te masturbezi. Daca era asa ceva normal puteai sa faci asta in pauza sau in fata parintilor.

| adyii a răspuns:

Adrianuseri idd si vb daca vrei