| gina09 a întrebat:

Cum se masturbeaza o fata?:

12 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Cu grijă.

neluL
| neluL a răspuns:

Citeste aici http://www.club-z.ro/forum/viewtopic.php?t=169 vei gasi raspuns la intrebarea ta. Bafta!

| Flav a răspuns:

Cu banii.batting eyelashes

| Азбука a răspuns:

Cu mana.

| Rebecca a răspuns:

Imi explicati si mie cum isi penetreaza cineva degetele laughing laughing

| AndutzaAndu a răspuns:

Își freacă clitorisul cu deștu'.

| liviu89 a răspuns:

Nu sunt fata dar presupun ca vrei sa incerci si nu stii cum sau deja ai incercat si nu stii daca este bine.
Pai sunt 2mari si late metode digitala ( isi mangaie clitorisul )
sau prin penetrarea degetelor in vagin

| yellowalien a răspuns:

Iti sugerez sa cauti un tutorial tongue

| campanario a răspuns:

Cauta'ti un baiat, e mai bine.

| JuLien a răspuns:

Pai faci un pic de yoga...si poate ajungi cu gura pe la pupazabatting eyelashes

| Erika120192 a răspuns:

Iși bagă degetu` in *****

| catutza_8602 a răspuns:

Peiiiii,iti mangai usor clitorisul, si cand simti ca te-ai excitat destul maresti viteza...si...s-ar puteasaai orgasmlaughing