| zoey_1066 a întrebat:

Am o gasca de prieteni, numar mare. Ei bine...printre astia, e cea ma buna prietena a mea (am fost "oficial" prietene cele mai bune prietene de la 5-6 ani)si mai e si un baiat pe care ea il place(si ar vrea sa fie cu el)
Noi de obicei nu ne jucam adevar si provocare, ci doar proviocari sau fantanita, sticluta...chestii din astea cu "pupaturi" nevinovate >.

4 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Scuze dar imi poti spune care e intrebarea? nu am inteles.

| vlaaddd a răspuns:

Asa... si care e intrebarea?

| June_3537 a răspuns:

Si intrebarea ta e?

| zoey_1066 explică:

Dati-mi si mie niste provocari sa i le pun ori lui ori ei in asa fel incat sa ii aproprii un pic.scuzatiiii!