| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare Aunci cand numai esti impreuna cu cineva si se schimba ca vremea si ba impacare ba despartire, iti spune ca te iubeste apoi ca te uraste ca a iubit pe altcineva ca te-a inselat(despartire) apoi vorbeste frumos ca si cu nimic nu s-ar fi intamplat (impacare) Si iubesti acea persoana foarte mult nu poti sta fara ea CE E DE FACUT IN CHESTIA ASTA?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tie iti spune cineva ca te uraste si nu mai vrea cu tine si te mai intrebi ce e de facut?
cred 100% ca trebuie sa-ti gasesti pe altcineva care vrea sa fie cu tine.

| kiki97 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-l uiti

| alexandraCC a răspuns:

Stai o perioada singura.Acea persoana nu te merita.Incearca sa cauti pe altcineva care te poate iubi si atat! Stiu ce inseamna pentru ca si eu am trecut printr`o relatie de genul, dar am stat o perioada singura si acum sunt fericita.O sa vezi cat de frumos o sa fie cand gasesti o alta persoana care iti poate oferi numai iubire, fara sa iti spuna, doar iti arata, fara sa iti spuna ca te uraste.Incearca, nu ai nimic de pierdut.El daca iti spune ca te iubeste, iar apoi te uraste, tu esti confuza, nu te merita, mergi mai departe nu te uita ce lasi in urma, mergi inainte cu capul sus! Succes :*!