| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare cam ciudata laughing dar... Stiti cumva de ce tremura un baiat cand saruta o fata (frantuzestebig grin)?

Răspuns Câştigător
| DaRyuSN a răspuns:

Din cauza emotiei.pur si simplu este timid sau emotionat sau excitat.Depinde de la baiat la baiat, probabil "baiatul tau " facea acel lucru prima data.

6 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Ii era doar frig...nu te mai ca.ca atata pe tine.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Poate pentru ca era prima data sau datorita placerii pe care i.au dat.o ochii tai caprui(si eu sunt mort dupa ei laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu toti baietii tremura cand fac asta. depinde de la baiat la baiat. poate ca de la emotii sau de la placere.

| AAlinaaa a răspuns:

Wow,nu stiam asta! Astept mai multe raspunsuri la aceasta intrebare.M-ai facut curioasa!

| Zacram a răspuns:

Are emotii!

| MayBeWill a răspuns:

Poate il exciti thinking