| XxThoumaxXAndyXx a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Ati sarutat/saruta vreodata un baiat?

60 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

WTF? Nici la respiratie artificiala nu accept sa se atinga vreun baiat de buzele melerolling on the floor.
Only girlssmug

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru DirectDinBerceni92):

De ce nu? Pun pariu ca daca incerci(cu cineva care-ti convine) iti place.Dar daca ar fi sa-ti faca respiratie artificiala, cand esti pe moarte-un baiat te trezesti pe loc si zici stai departe de mine?laughing

| madyddd a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

rolling on the floor)) "nu accept sa se atinga vreun baiat de buzele mele". dar ce "buze" ai tu? poleite cu aur... sau ceva de genu'?rolling on the floor)))))

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru madyddd):

Nuuu...Am buzele cu magneti de sarcina pozitiva si doar o fata are magneti de sarcina negativa si se atragsmug.
Pozitiv + pozitiv=respingere big grin.
Ti-am aratat putina fizica acum rolling on the floorbig grin

| Pitzipoanca a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Esti homofob?

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Vrei sa te certe arthur?sad
Pfff nu vreau sa-ti fac probleme distinsa domnisoarapuppy dog eyes

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Ce ca imi e simpatic baiatulrolling on the floor).Te chinuie in locul meurolling on the floor.
Normal ca ma gandesc la binele tau ca esti fata si esti mai fragilapuppy dog eyes

| madyddd a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

rolling on the floor)nu, te-as fi preferat pe tine sa ma "chinui"batting eyelashes
stiu, sunt foarte fragila, precum o floarebig grinbig grinbig grin

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru madyddd):

Prea naspa e floarea sa te descrie...Precum un smarald foarte pretiosbatting eyelashes

| madyddd a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

Ohhhh, Romeo draga. kiss
uite ca m-ai emotionat blushing

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru madyddd):

Ca de obicei:*.
Fragila dar extrem de rara.Te descriebatting eyelashes

| madyddd a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

laughingmersikiss. chiar mi-ai lipsit in ultimul timp cu "cuvintele tale frumoase"batting eyelashes
uite parca ma simt mai binebig grinbig grinbig grin mi-ai readus acel zambet de 3 metri kiss

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru madyddd):

Pai daca nu ai mai intrat pe mess sa-ti soptesc aceste vorbe fierbinti si dulcismug
Ma bucur ca ai iar zambetul acela frumos:*batting eyelashes

| madyddd a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

laughingeh... am fost ocupata si n-am avut timp de mess, dar sa stii ca tot timpul m-am gandit la tine Romeo, dragabig grin. promiti ca recuperam timpul pierdut?batting eyelashes

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru madyddd):

Da sigur ca da.Dar nu zilele astea ca am tezele si nah, cica trebuie sa invatrolling on the floor.
+ ca am si bacul.Deci o gramada de cartesad

| AnNe a răspuns:

Lol ce gay...wtf

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru AnNe):

M-ai cunoscut tu? Pot si eu sa zic"Lol ce curvastraight face.wth?"

| hotshotb a răspuns:

NU NU NU ŞM. Absolut NU.Mai absolut ca vodka.

| Azµre a răspuns:

De revelion la betie ne-am confundat amandoi eu credeam ca e gagicamea si el credea ca sunt gagicasa si ne-am pupat odata si pe urma ne-am luat la suturi unu pe altu si la injuraturi. Deci da am sarutat ...mda

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru Azµre):

laughingTarelaughing.Pe mine m-a sarutat cineva, la inceput nu mi-a placut dar in final a inceput sa-mi placalaughing

| SentimentalConsil a răspuns (pentru Azµre):

chiar asa? vaaaaiiii ce rusinos laughing

| Azµre a răspuns (pentru SentimentalConsil):

Schimb de experienta ce stii laughing

| DarkBlood32 a răspuns:

Prea delicios.

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru DarkBlood32):

Adica esti tip si ai facut-o? smug

| DarkBlood32 a răspuns (pentru DarkBlood32):

Sunt fata. laughing

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru DarkBlood32):

Pacatsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca eram baiat, da! M-as tavali in pat cu David Gandy happy

| madyddd a răspuns (pentru anonim_4396):

Si iata ca esti fatabig grin... poti sa te tot tavalesti...rolling on the floor
e loc si pentru mine pe acolobatting eyelashes? rolling on the floor))))))))

| anonim_4396 a răspuns (pentru madyddd):

Desigurhee hee chiar poti sa stai la mijloc, se ocupa Gandy de amandouahee hee

| madyddd a răspuns (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))))PERFECT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah,bietul Romeo! e ca si mort; strapuns de ochiul negru al unei fetiscane balaioarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de cate ori nu m-am sarutat,pai si-acu tri ore cand luai trinul de la Bailesti sa vin la Bucuresti, il pupai pe Marinush de doua ori, da pupat asa la meserie, ce va uitati ba ca ala la gardu nou? Marinush o alint eu pe moierea mea, ete la ei, ce crezurati ai, ce crezurati?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmmm... Sa-mi dai batista imediat! waiting
Sa nu te'aud ca ai uitat-o in culise ca ne suparam laughing

| madyddd a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuza-ma, care e problema ta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru madyddd):

whistling, hotel ingleteria don't tell anyone, m-am deghizat, sa nu spui la nimeni don't tell anyone

| madyddd a răspuns (pentru anonim_4396):

thinking care-i treaba cu hotelu-ul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru madyddd):

oooffff, lasa

| madyddd a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum adica :"lasa"? daca ai pomenit de hotelu-ul asta... inseamna ca stii ceva... acum zi-mi. nu ma poti lasa asa in dubii laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru madyddd):

ai uitat repede, asa-i? worried

| madyddd a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce sa uit măh? rolling on the floor))
fi si tu mai clar si explicit!

| KaterinkaBoy a răspuns:

Nu,doamne fereste cand sunt treaz.Dar in caz de un pariu sau provocare ma apropii de un raspuns afirmativ cu fiecare bere bauta!laughing

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns:

Sincer darolling on the floor sa mor eu daca mint...bine e fratimeu si era in somn nu imi lucra creieru' asa ca...nu se pune

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇):

Fratele tau te-a sarutat? Si el era obosit?

| FloRyX002 a răspuns:

Dap...pe my boyfriend
de ce?

Intrebarea asta ar trebui Stearsa Nu respecta regulamentul happy Adica Pui intrebari pentru a te lamuri tu sau pentru a fii ajutat dar Intrebarea ta este doar de a afla ceva stupid ar duce la Pierderea utilizatorilor pentru ca se inmulteste site-ul de Nebuni Mintali ar trebui banati totihappy!

Răspuns utilizator avertizat
| Necsoiu_Robert_1990 a răspuns:

Nu fiind ca imi plac fetele...esti cumva gay?

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru Necsoiu_Robert_1990):

Bi,dar...e super cool.Fa-ohappy!

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a răspuns (pentru Necsoiu_Robert_1990):

Nu stiu daca e vreo probleme intre iubirea intre 2 oameni de sex asemanator...nu-l iubesti pe taicatu?

| warGamer a răspuns:

? bravo XxThourmaxXandyXx am aflat care sunt gay pe TPU up
doamen cum sa saruti un baiat dar sa mai fie si fratitu

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru warGamer):

Eu cu iubi lu sora'mea, si a vrut sa...si altceva

| ALEXcelEU a răspuns:

Nu am sarutat niciodata baieti

| Mariuss90 a răspuns:

Da