| Sinceritate777 a întrebat:

Am o intrebare catre toti baietii(astept cat mai multe raspunsuri, dau funda:X), la ce se uita un baiat la o fata(ex sani, fund...) si trebuie neaparat sa aiba abdomenul plat sau poate sa fie cu "forme"?

DAU FUNDA NU UITATIlove struck, CAT MAI MULTE RASPUNSURI VREAU!

Răspuns Câştigător
| porto89 a răspuns:

Eu in primul rand ma uit la cat de frumoasa e fata.pe locul 2 sta caracterul foarte important. apoi urmeaza fundul si in ultimul rand sanii.

3 răspunsuri:
| asdasdsada a răspuns:

Pai majoritatea baietilor se uita la sani, fund, fata.
si mie imi plac fetele finute si ca sa fie adica nu din astea de la fiecare colt de strada care e mai c...a funda?

| angel_5499 a răspuns:

Da am nu toti baietii se uita la forme.chiar la atitudinea ta.frumusetze.etc.

| angel_5499 a răspuns:

Funda terog