| 100%Diana a întrebat:

Am o intrebare: De ce baietii sunt mereu asa de orgoliosi, nu renunta la ideile lor, cateodata recalcitranti?

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Deoarece ei sunt mai incapatanati (unii) si au impresia ca sunt mai destepti, mai grozavi si, in general, cred ca sunt superiori fetelor. Dar se inseala amarnic!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aşa sunt educaţi, ei sunt cei mai şmecheri, deştepţi, bazaţi, etc. Aiurea în tranvai!
Pa, pa.

| Dominicc a răspuns:

Si daca n; am fi. ce ati face voi faar noi.

mai bine taceti

| madagascar a răspuns:

Au ei niste cornite care nu se vad si le place sa faca pe destepti, cel mai binee sa zici ca ei si sa faci ca tine, oricum intr-un final va realiza ca ai avut dreptate(desi putini recunosc) si va iesi ca tine.

| marla a răspuns:

Prin asta ei arata ca sunt cu adevarat barbati! =)

| Adelina_2192 a răspuns:

Din pacate e o chestie specifica barbatilor.
Daca esti barbat ai orgoliu. daca n-ai. degeaba esti barbat. cam asa merge treaba la ei happy

| Marinela74 a răspuns:

Hei hei hei asa suntem noi da voi de ce sunteti asa interesate de haine si d toate nu mai zic ce aa?

| Marinela74 a răspuns:

Da daca n-am fii ce sar alege de voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca din cauza ca se cred mari si tari in fata fetelor si nu prea conteza ce zicem noi fetele se cred "cocosi" in fata noastra sa, se dea mari si tari si sa o tina una si buna sa facem ca ei, eu asa cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu toti.Eu decit sa ma contrazic sau sa ma cert cu o femeie ma intorc cu spatele si plec.Sa vezi cita tarina isi arunca pe spate facindu-te cu alte cuvinte care se vor "subtile"las, cel ce nu poate face fata nici femeilor si alte chestii din astea care imi da de gindit ca sint mult mai orgolioase in neintelegerea lor decit barbatii.