| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare de curiozitate. Ce se intampla daca faci laba singur de prea multe ori?

4 răspunsuri:
| thevilake a răspuns:

Absolut nimic... dar ai grija ca poti deveni dependent

| ndr2000 a răspuns:

Ajungi sa ajungi cu mana in ghips de la atata efort.

| George1510 a răspuns:

Trebuie sa ai o limita. Daca o depasesti nu numai ca devii oarecum dependent dar poti suferi de ejaculari precoce.

Sanatate

| MMihai a răspuns:

Ce se intampla daca faci laba singur de prea multe ori? Pe mine m-a șocat prezența cuvântului singur în propoziție! Se poate face cu spectatori sau se poate face în grup? Normal că se poate, că este mare grădina lui Dumnezeu!