| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca pare o intrebare cam jenanta dar daca faci de pea multe ori laba ce se intampla? iti ida din crestere sau ce? eu vreau sa stiu daca iti ia din cresterea ta

3 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Îţi cade.

| GLu a răspuns:

Nu-ti influienteaza cresterea, doar e posibil sa ai unele probleme cand vei face sex adevarat. Deoarece ai sa te obisnuiesti cu un anumit ritm. Repet POSIBIL, nu sigur. Bafta

| bLeSSSS a răspuns:

O sa ai in loc de picioare labe de urs, si dupa o sa lasi urme de laba