| v96 a întrebat:

..ma numesc vlad si am o intrebare, ce se intampla daca faci des laba? pot fi efecte secundare? multumesc

12 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Numai sa nu exegerezi, daca esti prea mic, sau sa nu inlocuiesti cu femeia/fata, daca esti mai mare!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Numai sa nu exagerezi, daca esti prea mic, sau sa nu inlocuiesti cu femeia/fata, daca esti mai mare!

| Азбука a răspuns:

Te antrenezi pentru a deveni cel mai bun amant.

| Georgiana2905 a răspuns:

Nu patesti nimic draga! Continua

| TabooR a răspuns:

Loooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool @Gerogiana intodeauna mi-au placut raspunsurile talelaughing)

| piktor a răspuns:

Ce efecte secundare ma?laughing
de fapt, chiar faci muschi. ti se si indoaie putin, da faci muscchi si asta conteaza! rolling on the floor

| oana_4978 a răspuns:

Bine georgiana rolling on the floor laughing

| denisaa_3658 a răspuns:

@georgiana : continua rolling on the floor))rolling on the floor)
[ti se mareste] rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BAAAAAAAAA oprestete omule ca ramai insarcinat o sa nasti pichinezi

| IliuTZA_5884 a răspuns:

Nu prea e bine sa faci laba ca atuci cand iese sperma ies si substante nutritive, vitamie etc... si pe urma nu mai poti sa te opresti.