| NaturalLl a întrebat:

Ce se intampla cand faci laba si ejaculezi si cand faci laba si nu ejaculezi?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca ai facut ceva normal si placut sau ti-ai facut laba degeaba laughing

| aXy99 a răspuns:

Atunci cand te masturbezi te exciti si ajungi la orgasm, de aceea ejaculezi. Daca nu ejaculezi inseamna ca ai mai facut-o de cateva ori inainte si nu mai ai ce sa ejaculezi. Asteapta cateva ore/zile si o sa vezi ca vei ejacula iar. Daca nu ejaculezi e posibil si sa nu fi ajuns la orgasm, dar cine naiba se masturbeaza fara sa ajunga in punctul culminant?

Răspuns utilizator avertizat