| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare mai ciudată...și mi și rușine un pic să întreb..fiți de treabă vă rog laughing Sunt femeie căsătorită, fericită și alea alea, dar în ultimii ani am descoperit că sunt foarte atrasă de femei și curiozitatea nu mă părăsește oricat timp las să treacă. Am vorbit cu soțul meu și ar fi deschis la threesome, dar nu vreau să fie cu o tipă pe care o știu deja. Nu vreau să par disperată și nu știu cum să caut/găsesc o femeie la fel de curioasă ca mine. Stăm într-un oraș destul de mic și sunt aceleasi persoane în locurile unde putem ieși, deci fără prea multe opțiuni. Aveți ceva sfaturi cum să dăm de oameni cu interese similare fără să se știe în tot orașul? Mulțumesc anticipat happy help

14 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Plecand de la premisa ca totusi nu esti troll, vin cu urmatoarea intrebare: cum e posibil sa ai o asemenea dificultate in a gasi o eventuala partenera de sex, avand in vedere multitudinea de retele de socializare...si alte oportunitati pe care le ofera internetul? E foarte simplu.winking

| Violleta2022 a răspuns:

Inscrie-te pe site-urile de swing-eri si vine una acasa, pe care o platiti evident.
Atentie: exista risc ca sotul sa o prefere pe noua venita si tu sa ramai cu buzele umflate, iti iei riscul asta?

Cauta pe google "swingers-club", in orasul unde locuiesti tu sau din ce locatie vrei.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc happy și nu mi-e frică, că-i al meu pe viață, nu mai scap laughing)

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi si imaginez cat de fericita si sigura esti de el, daca doresti sa-l imparti cu alta femeie.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Ai dreptate laughing)) știam că-mi cunoști viața foarte bine...adevărul e că ne știm de 18 min online, era și timpul să-ți dai cu părerea...mai ales că nu te-o întrebat nimeni. Viață lungă!

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

La tine-i evident ca nu primesti satisfactie sexuala acasa, odata ce o cauti in alta parte, sau cu alte persoane.
Poate acolo ar trebui sa lucrezi impreuna cu partnerul tau, sa-i spui ce nu-ti comvine sau nu-ti ajunge si poate gasiti metode sau jucarii sexuale, inainte sa apelati la altii.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Dacă dragostea ce ai cu iubirea vieții tale e "fragilă" cum o descrii tu, aș avea grijă de aia, nu de ce și cum fac alții. Logic că am făcut o greșeală când am crezut că pe pagina asta poți să întrebi liber ce vrei, fără să fi judecat... aparent babe sunt și online deja...o să șterg întrebarea asta cu totul că nu are rost să aștept dupa "oameni" că nu-s pe aici

| Violleta2022 a răspuns (pentru anonim_4396):

Tine-o tot asa, ca te asteapta o viata plina de iubire, cu cati mai multi posibili, poate gasesti ceea ce cauti.

| mihai69 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai liniștită, duamna știetot are voie să își bată joc de oricine, are dispensă de la admine.
Nu judeca însă tot s@itul după chipul și asemănarea ei!
PS de fapt, on topic: sunt ceva forumuri de profil. Cu puțin noroc și multă perseverență poți găsi ceea ce cauți. Aș sugera totuși s-o faci, cel puțin la început, fără soț, doar voi fetele, până ce vei fi confortabilă pe deplin cu noua orientare.

| Lupic?27 a răspuns:

Abia ti-ai facut cont si vi cu intrebarea asta si vrei sa te credem?

| anonim_4396 explică (pentru Lupic?27):

Doar am pus o întrebare ce nu aveam unde să întreb până acum...dar e bine de știut că dacă vrei să primești un răspuns la ceva, trebuie să vorbești cu străinii, nu cu români. S-aveți o zi bună!

| Lupic?27 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici pe forum sunt multi care pun intrebari in bataie de joc.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

„trebuie să vorbești cu străinii, nu cu români. S-aveți o zi bună! "
Aici vorbesti cu români nu cu straini.
Bărbatul tău stie ce ganduri ai? Sau caută si el reciproca?