| Delocimportant a întrebat:

Salutare. Sunt in dilema: de vreo jumatate de an, vorbesc cu o femeie casatorita. Eu am 26 de ani, singur, iar ea are 34 si e casatorita. E casatorita cu un barbat mai mare cu 9 ani decat ea. Mi-a zis ca sotul ei nu ii acorda atentie, ca vine zilnic beat acasa, ca nu mai e atrasa de el, ca, si atunci cand au relatii intime, totul dureaza maxim 5 minute, ca el nu ii acorda deloc atentie etc.
Ea mi-a zis ca e atrasa de mine, tot insista sa ne vedem, sa facem sex. Ne-am trimis unul altuia poze nud, am facut sex la telefon. Ea ar vrea sa facem in fiecare seara. Am intalnit-o de doua ori pana acum, insa nu am avut relatii intime atunci. Odata i-am zis ca ma duc sa o vad, insa, in urmatoarea zi, nu i-am mai dat niciun semn, m-a cautat disperata, m-a tot sunat, a plans dupa mine. S-a indragostit de mine si ma iubeste.
Voi ce imi sugerati, sa fac sex la urmatoarea intalnire cu ea? Adica am ceva de pierdut? Voi ce ati face in locul meu?

Răspuns Câştigător
| gi4284 a răspuns:

Probleme mai serioase se vede ca ai. Probabil cel frustrat ești tu cât și aici cât și în viața reală. Ești un mare ratat cu impresii vagi la fel ca și viața ta. Nu cred ca un tip serios ar intreba asta..dovada ca tu ai minunata însușire adresata mie. Și dacă tot e un site pentru întrebări, poate ți s-a elucidat misterul și ai primit un raspuns pe măsura așteptarilor... Păcat de neuronii pe care-i ai. Și dacă vrei sa pari mai interesant prin raspunsurile tale literalmente "inteligente" crede-mă ca ești un caz eșuat, la fel de eșuat ca și "vezi ca ai ceva alb pe la gura".

18 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca te rezumi la sex, e ok. Dar femeile de genul asta stiu sa complice enorm lucrurile.
Drept dovada, deja e atasata de tine. Te face sa o tratezi deosebit, te atasezi la randul tau, ea continua casnicia si mai aduna vreo 3-4 ca tine.
Nu mai zic de calitatea discutiilor si a intalnirilor ce vor urma, dupa ce incepe sa-ti gaseasca 'defecte'. Daca mai face si crize de gelozie, e perfect.
Evita sa 'salvezi' printesele aflate in primejdie, ca de fapt sunt nimfomane fara pic de minte. Nici sa se phuta nu stiu.

| Freya1 a răspuns:

Daca vreti numai sex si ea nu are nici o remuscare fa.
Doar sa nu aveti mai multe implicati ca atunci se complica lucrurile.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Eu unul as zice sa o lasi sa-si vada de treaba si de casnicia ei ca nu e chiar corect si normal ce faci tu acolo ( adica *** pe cineva de varsta ta nu puteai sa gasesti si tu? ). Vezi sa nu afle barbatul ei sa te prinda la colt si vezi atunci distractie ce o sa iti iei laughing. Si ti-as mai sugera sa lasi amenintarile si acel ceva alb pe la gura si sa il folosesti alta data ca acum chiar nu a fost cazul ( se putea raspunde mult mai frumos si inteligent in cel putin 4 moduri, atat mi-a vevit pe moment ). Aaaaa si sa nu uit inca un sfat daca ii poti spune asa : iti sugerez sa te stergi la gura ca inca mai ai urme de rekt de la gi4284winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi doar atrectie fizica, pastreaz o pentru sex doar o datã la 1-3 saptãmâni.

| AlexSalling a răspuns:

Nu ai nimic de pierdut dragul meu, dar ea ar trebui sa ia in considerare sa se divorteze de sotul actual daca te iubeste pe tine. Nu vrei sa fii a doua farfurie la masa, daca ma explic. Iarasi, ar trebui sa iei in considerare ca este cu 8 ani mai mare ca tine. Spune-i ca daca te iubeste sa se divorteze de sot. Acolo vei vedea daca chiar ii o iubire asa mare sau daca vrea doar sex.

| Delocimportant explică (pentru AlexSalling):

Nu vreau sa divorteze. Si eu vreau doar sex. Insa mi.e draga, la fel cum ii sunt si eu dansei, insa nu o vreau pentru casatorie. Are si doi copii.

| AlexSalling a răspuns (pentru Delocimportant):

Atunci du-te da-i bataie. De ce mai pui intrebarea, daca vrei doar sex? gi4284 chiar ca este despteapta. Le spune in fata.

| Rux04 a răspuns:

Deși sunt femeie, dacă aș fi bărbat aș lăsa-o în pace. De unde știi că este adevărat ceea ce spune cu privire la soț și că nu minte?

Răspuns utilizator avertizat
| petitconseil a răspuns:

Dintre toate femeile din lumea asta,tu doar una deja casatorita ai ales? E aiurea sa fie aia obsedata de tine, o sa te simti controlat, manipulat, presat, stresat si toate cele rele.Viitorul tau cu ea nu va fi deloc roz, nici frumos, vei fi catelul ei care trebuie sa o asculte, te va manevra cum vrea ea, asta daca vrei sa intelegi.Ai putea sa o sperii zicandu-i ca o sa ii spui lui barbata-su ce femeie ''cuminte''are.E naspa de tot situatia ta, tu chiar nu-ti dai seama de asta?

| Mada1920 a răspuns:

Daca vrei sa nu mai scapi prea curand de ea atunci fa sex cu ea insa daca vrei sa duci o viata linistita gaseste-ti alta "partenera".

| gi4284 a răspuns:

Noi am scrie mai corect în locul tău și nu ne-am da filmele în reluare. daca-ti plac cele milf ramai pe treaba ta.Dar totuși da dovada ca ești un tip elevat

| Delocimportant explică (pentru gi4284):

Nu am scris corect?! Eu cred ca tu esti cea care nu scrie corect. Invata sa scrii cu majuscule si cu virgule, acolo unde e cazul. Eu iti sugerez sa iti vezi de treaba ta, daca nu te duce mintea. Vezi ca s-a sunat de intrare, copila!

| gi4284 a răspuns (pentru Delocimportant):

Chiar vrei sa ne certam pe chestia asta? vorbea maturul din tine. Recitește-ti confesiunea și mai lasă și tu vântul sa-ți bata printre propozitii si cred ca dacă eu am scris ceva greșit în răspunsul de mai sus, probabil a fost datorita faptului ca m-am grăbit. Eu cred ca pe tine nu te duce mintea dacă ai ajuns sa întrebi așa rahat pe aici, ca la câtă maturitate ai în tine aștepți sfaturile altora pentru ca nu ești capabil sa-ți dai unul singur

| Delocimportant explică (pentru gi4284):

Eu zic sa iti vezi de treaba ta, daca vrei sa nu avem probleme mai serioase, fetito. Asta e scopul site-ului, sa pui intrebari. Eu cred ca, in viata reala, esti o frustrata, care se plictiseste toata ziua, care nu face altceva decat sa se ia de altii. Vezi ca ai ceva alb pe la gura...

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns (pentru gi4284):

Frumos i-ai dat-o in mecla laughing. Respect

| gi4284 a răspuns (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Gata..."meam găsit preeten".tu d-le Delocimportant când? sau mai ai de gând sa ceri sfaturi p-aici?

| Delocimportant explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Esti la acelasi nivel de cultura cu al neghioabei careia te chinui sa ii iei apararea, adica "zero". Ai crezut ca primesti ceva bunut daca o aperi? Tu de unde ai aparut asa, lacheule? Hai, da.i cu praf de mers, ca puti a prostie.

| gi4284 a răspuns (pentru Delocimportant):

Probleme mai serioase se vede ca ai. Probabil cel frustrat ești tu cât și aici cât și în viața reală. Ești un mare ratat cu impresii vagi la fel ca și viața ta. Nu cred ca un tip serios ar intreba asta..dovada ca tu ai minunata însușire adresata mie. Și dacă tot e un site pentru întrebări, poate ți s-a elucidat misterul și ai primit un raspuns pe măsura așteptarilor... Păcat de neuronii pe care-i ai. Și dacă vrei sa pari mai interesant prin raspunsurile tale literalmente "inteligente" crede-mă ca ești un caz eșuat, la fel de eșuat ca și "vezi ca ai ceva alb pe la gura".