| dedeya_1210 a întrebat:

.. mie imi place de un baiat care este cu doi ani mai mare ca mine, dar el nu ma baga in seama cred ca are prietena dar mie imi place fff mult de el si nu stiu cum sa il cuceresc...help

Răspuns Câştigător
| edy132 a răspuns:

Incearca sa te apropii de el, sa il bagi in seama. Daca nu iti da atentie inseamna ca nu-i pasa asa ca nu te obosi degeaba.

5 răspunsuri:
| andreea_9470 a răspuns:

Pfff...

| edy132 a răspuns:

Daca ai intre 14-16 ani lasa asta sa treaca.Nu pricep de ce voua fetelor de varsta asta va plac baietii mari sau mai nou" bagabontii" mai tarziu veti regreta asta aceia au doar sex in cap si daca va certati fara bataie nu scapati.

| Anonima1998 a răspuns:

Si mie mi-s-a intamplat... pune o colega sa-i spuna ca il placi... mie una mi-a mers FOARTE bine big grin si dupa aceea vb cu el pe mess(daca ai id-ul lui) sau fa rost de nr lui de tel.

| robu a răspuns:

Daca are prietena eu cred ca totusi n-ar fi kazul sai destrugi perechia ghindestete si la sentimentele altora insa daca nu o are atunci fa primul pas tu si nu te uita la virsta asta e un fleac

| dedeya_1210 explică:

Ideea este ca nu l-am vazt nici odata cu prietena asa ca am dubi ca are sau nu are prietena dar vreau macar sa fim prieteni dar el nu prea ma baga in seama