| Adrianaman3 a întrebat:

Sunt in clasa a 6-a A si imi place de un baiat dar lui ii place de alta. Deci nu stiu cum sa il cuceresc.
Help me!

Răspuns Câştigător
| Lariiiiiiii a răspuns:

Nu prea ai cum dar poti sa te aranjezi frumos, te parfumezi si incearca sa fi COOL, da replicii maxime apoi vei deveni putin populara. Ajuta-te de colegi sa-i afli Facebook-ul si numarul de telefon. Bafta!

8 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

In clasa a 6 a nu ai cum sa ''cuceresti''

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic sa te indragostesti de scoala. O sa fie mai bine mai tarziu.

Răspuns utilizator avertizat
| forthewicked a răspuns:

Fătucă, pe clasa a 6-a îți stă capu la băieți? Pune mâna pe carte, e mult mai bine pentru tine. Și în plus dacă nu te place, asta e, nu îl poți obliga să te palcă.-.

| angemon500 a răspuns (pentru forthewicked):

Pune mana pe carteee. Ma cat de roman idiot sa fii maaaaaa.Tu cand aveai muci pe la gura nu iti placea de nimeni? FRUSTRATELOR

| KM3 a răspuns:

Eu ti-as sugera pe clasa a6a sa iti vezi de scoala. Tata-tau stie ce ai in cap? Esti la varsta la care nu esti coapta nici la minte, nici la trup pentru o relatie.Asa ca nu iti grabi copilaria, bucura-te inca de varsta ta.Inca nu iti este vremea pentru asa ceva.Comporta-te la fiecare varsta cum ar trebui, nu grabi demersul normal al lucrurilor.Toate sunt la vremea lor.Si cand o sa vina vremea, o sa te saturi tu de atatia baietilaughing. N-re rost sa iti bati capul cu astfel de chestii de pe acum.

Nu e anormal sa iti placa de un baiat.Trebuie sa te comporti in acesta simpatie pentru el ca atare varstei tale.Nu sa incerci " a-l cuceri".
Ia asta ca pe un sfat prietenescwinking

| Adrianaman3 explică:

Mai lasati-ma. stiu ce fac

| laura842115 a răspuns:

Pai eu zic sa fi tu insuti si sa ii spui in fatq ca il placi! Sti mie imi placea de un baiat care era indragostit de bff ul meu! Dar eu i-am spus in fata ca il plac si a zis ca si el ma placea si a vrut sa imi atraga atentia zicand ca ii place de bff ul meu adica sa ma faca geloasa! Si i-am zis in fata ca il plac si sunt in a 8 si suntem impreuna de 2 ani! SUCCES