| staincolor a întrebat:

Am o intrebare pentru baieti, cand face-ti pentru prima data sex doare?

8 răspunsuri:
| CristiIs a răspuns:

Nu doare, boss.

Fã-o acolo linistit, si nu te gândi la durere. Gândeste-te numai sa nu lasi in ea laughing

| miolina a răspuns:

E asa de important sexul pana la casatorie? Ai mai avea chef de iubire si sex dupa casatorie daca se consuma pana la? Sau in momentul de fata, cei doi se cred Hercule, au curaj suficient, iar dupa casatorie, nu vor mai avea chef pentru iubire si atunci vor ramane cu buzele umflate. Pierderea energiei la iubire.

| Haios a răspuns:

Nu doare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca doare. Si pe fata, si pe tine te doare. Crezi ca numai ea sufera? Nu scapi tu asa usor.
La inceput doare, dapoi cand prinzi experienta, nu mai simti nimic si poti da la buci pana vine varsta de 60 de ani, cand ti-o poti taia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, daca faci cu o incepatoare doare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are "pasarica" cat galeata nu doare. big grin

| fanepop a răspuns:

Depinde exista "ata" care la unii baieti se rupe la alti nu (sau se rup doar unele fibre nu in totalitate. Daca fata este virgina se poate rupe daca nu nubig grin, este posibil sa iti curga si cateva picaturi de sange dar nu te speriatongue

| AnonimLMFAO a răspuns:

Da doare eu am facut sex salbatic de dimineata pana diseara mi-a rupt carasu dar a meritat bro recomand cu succes o sa iti curga mult sange din dragon