| Girll12 a întrebat:

Am o mare problema, de cateva zile sunt cu un baiat si el a tot incercat sa ma sarute si eu il tot refuz. Nu stiu sa sarut, cum trebuie sa fac? care e primul pas atunci cand vine la mine eu ce trebuie sa fac? Ajutorr puppy dog eyes funda

5 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Trebuie doar sa te relaxezi si sa -l lasi sa te sarute. Curaj!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul vine de la sine. In clipa aceea, vei stii cum trebuie sa il saruti...
Nu e greu deloc.
In plus, e demonstrat stiintific faptul ca ne nastem cu aptitudinea de a ne saruta big grinhee hee
Deci...bafta!

| NnDWtf a răspuns:

Tu, ca fata, trebuie doar sa deschizi gura mai putin decat o deschide el, apoi el iti baga tie limba in gura si incepe sa o miste, tu faci la fel. Nu e mare scofala.

Răspuns utilizator avertizat
| Alinamia a răspuns:

Cand vine la tine lasa.l sa te atinga pe buze el si incerci sa copii ce face si el si nici macar nu o sa.ti dai seama ca defat tu stii...sunt sigura ca ai mai vazut la filme cum se face si iti imaginezi ca esti si tu exact ca in film o sa vezi ca totul vine de la sine nici nu o sa.ti dai seama si nici eu nu o sa.si dea seama ca nu ai stiut iti zic din propria experienta!