| Elena_9064 a întrebat:

Am visat ca un baiat foarte dragut se da la mine si s-a apropiat de mine iar apoi a incercat sa ma sarute eu am 14 ani si nu stiu sa sarut iar in vis nu puteam sa il sarut adica il tot evitam.
Iar in viata reala Miercurea care vine trebuie sa ma intalnesc cu un baiat care vrea sa fiu iubita lui.
Voi ce credeti ca o sa se intample ca in visul meu il voi respinge din cauza ca nu stiu sa sarut? Oare visul meu a sot un semn?

Răspuns Câştigător
| FitzaDeFatha a răspuns:

Nu te mai gandii la acel vis. Si eu am visat o multime de chestii dar nu au fost reale. La intalnire nu te purta ciudat si incearca sa gasesti chestii in comun. Iar daca va vrea sa te sarute nu evita. Te pup. Spor la intalnire. Sa ai grija de tine!:*