| Pissy a întrebat:

Am o mare problema. De curand am renuntat sa mai stau cu prietenii mei.Eu si fostul` meu prieten ne-am retras pentru ca au glume proaste si fac misto. Stau acum cu fostul` meu prieten si inca cativa prieteni mai vechi. Problema este urmatoarea. Fostii prieteni ma dispera cu telefoanele, vin dupa mine acasa si nu vor sa ma lase in pace. Chiar in seara asta i`au spus mamei mele ca fostul meu prieten ma bate si ma injura. Fostu` meu prieten mi-a spus sa o pun pe mama sa le zica ca imi interzice sa mai umblu cu ei, deoarece sunt singura fata care mai ramasese in grup pentru ca au stiut sa le indeparteze pe toate. Nu stiu ce sa mai fac. Cum scap de eiiiii? crying((((

Răspuns Câştigător
| Budincăă a răspuns:

Hey.Spune'le sa te lase in pace.happy Care pnm e treaba lor?happy Si spune'i mamei tale sa nu ii creada, sau fereste'te de ei! poate asa o sa te lase in pace. Bafta.:*

1 răspuns:
| chelie91ptm a răspuns:

Spune-le ca ii scuipi in gura daca nu te lasa...