| Pissy a întrebat:

Am o problema cam grava, zic eu.Eu si fostul meu iubit avem prieteni comuni.De cand m`am despartit de el, pentru ca m`am pupat din greseala de revelion cu cel mai bun prieten al lui si a aflat de niste conversatii dintre mine si baiatu` cu care am fost inaintea lui, prietenii nostri se poarta foarte urat cu mine. Fac misto de mine si glume proaste pe seama mea.Ca sa se razbune pentru ce i-am facut, le-a spus prietenilor nostri ca am facut sex cu el si ca i-am facut sex oral.Nu stiu ce sa ma mai fac cu prietenii astia. oh go on. Ce sa mai fac? Am incercat sa nu mai ies cu ei o perioada, dar am stat numai in casa, pentru ca alti prieteni nu am.

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Fa-ti prieteni noi! Acele persoane nu iti sunt prieteni, dar in acelasi timp nici nu ai fost prea corecta cu prietenul tau. In fine, faptul e consumat. Gresesti cand ii numesti prieteni, daca iti erau prieteni erau impartiali, nu se bagau, dar uite ca si-au dat arama pe fata. Daca esti sociabila si daca sti sa te comporti iti vei face usori prieteni noi si daca nu sti, invata sa cunosti persoane noi, sa vorbesti cu ei etc. happy

2 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Mai bine iti faci prieteni noi decat sa fii tratata asa

| cosmin21 a răspuns:

Fa-ti alti prieteni.