| DenisSa_6267 a întrebat:

Am o mare problemaaalaughing)I don't want to see [IAR]
Cand am vrut sa`mi schimb numele la hi5 am folosit shift+ctrl+ - crying(
si mi s`a micsorat imaginea straight face nu stiu cum sa o fac la loc crying
si in plus de vr`un an nu mai merge sa editez toate lucrurile...[scuzati categoria da asta e mai vizitata thinking]

Răspuns Câştigător
| thereforyou a răspuns:

O faci inapoi cu CTR + " + " ( ti apasat ctrl si apesi + (plus)
.

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Poti apasa pe ctrl si sa misti de rotitsa de la mouse.
anon1mu:daca ai ceva de zis, spune. i prin mesaj.nu e nevoie sa citim noi tot ce scrii tu, mai ales ca mai sunt si copii de a 3. a pe aici. happy

| anon1mu a răspuns:

Pai ce aia mea vi tu la dragoste si iubirelove struck cu probleme de hi5 hai JET d'aci