| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica problema nu stiu ce simt!
Eu nu stiu de ce dar nu as vrea sa fac dragoste cu prietena mea!
O iubesc, dar nu cred ca as vrea sa fac asta cu ea(Ea ii virgina)!
Mai repede as face-o cu o colega de clasa decat cu ea!
Intrebarea mea : De ce?
Explicati-mi voi ca eu nu mai stiu ce simt!

O_o

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Spinoasa a răspuns:

Cred ca aici e vorba de faptul ca vrei sa o protejezi pentru ca o iubesti foarte mult, eu asta vad si in cazul meu la prietenul meu desi avem o relatie de mult timp.ai grija de ea daca o iubesti.Chiar simti o nevoie acuta de a face sex? Eu zic sa nu te incurci cu alta pentru ca daca o vei face ea cu siguranta v-a auzi si va ve-ti desparti pentru ca nu va suporta o asemenea dezamagire din partea celui pe care il iubeste! Asta am patit-o si stiu cum e, l-am iertat greu si inca ma mai gandesc cateodata cum a putut sa se culce cu alta avand o relatie cu mine si spunandu-mi ca ma iubesti! Te pup si inca o data nu o dezamagi!:p

12 răspunsuri:
| 5123fsda a răspuns:

Stiu big grinlaughing Am 16 ani!tongue
Daca doriti sa ma mai sfatuiti putem vorbi si pe prottotipe@!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ori nu o iubești, ori î ți este teamă că după ce o dezvirginezi o părăsești, părerea mea, tu știi.

| Azµre a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Din partea mea tu trebuia să iei funda.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Azµre):

Multumesc, chiar a fost bun răspunsul meu? Omul alege cui dă funda.

| Azµre a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ai vot de la mine happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Azµre):

Multumesc

| PisicaAristocrata a răspuns:

Sunt socata dupa ce am citit unele dintre raspunsurile de mai sus."Nu vrei s-o dezvirginezi ca sa o protejezi, ca sa nu-i faci rau". What?!
Omule, nu va pati nimic rau, o vei avea intreaga si dupa ce vei avea relatii cu ea.Nu-ti face griji in privinta asta. Bineinteles,trebuie sa vrea si ea, se subintelege.
Poate esti confuz, poate nu te atrage fizic, desi nu stiu, eu zic ca daca iubesti pe cineva esti atras si fizic de acea persoana.Lasa gandurile de sex cu colegele, uita de ele.Mai bine vezi-ti de curtea ta, tie ti-ar face placere sa afli ca iubita ta "te iubeste" dar se culca cu altul?

| 5123fsda a răspuns (pentru PisicaAristocrata):

Poi asa-i! Nu ca nu ma "atrage" fizic, cand o mai vad cateodata imi vine sa ma dau cu capu de peretzi laughing!
Daca as afla ca ar faceo cu alt baiat nu as iertao niciodata!straight face
Deci nu stiu mai exact ce simt, as vrea intru-un fel cu ea dar nuh! Nu stiu de ce am prea mare respect si pentru parini ei si ...nush ce sa zic!

| PisicaAristocrata a răspuns (pentru 5123fsda):

Esti comic laughing cati ani ai?

| PinkLips847 a răspuns:

EI bine daca e iubire, sexul nu ar trebui sa conteze. Daca o iubesti si nu vrei sa o faci cu ea, e un singur motiv cred eu. cred ca nu vrei tu pur si simplu sa ii faci rau, vrei sa o sti in siguranta caci te temi pentru ea. Asta inseamna iubire.
Cealalta parte cu colega...eu cred ca doar ai gandul acela sa vrei sa faci sex cu cineva. Dar mai bine stai in banca ta si ai grija de prietena ta. Eu spun sa mai ai putina rabdare, caci poate o veti face pana la urma. Timpul le va rezolva pe toate. Astea sunt doar ganduri care te macina la varsta asta cand te maturizezi.
Baftakiss

| daassh a răspuns:

Probabil ca nu o iubesti si eu banuiesc ca nu te atrage(sex appeal) si probabil de aceea nu vrei sa faci acest pas(cu ea prietena ta) si de aceea te atrage acea colega de clasa.

| AlexaChristiana2000 a răspuns:

Probabil e sentimentul ca nu vrei sa o dezvirginezi, fiindca o iubesti prea mult.