| Dreamy a întrebat:

Am o oferta(un schimb) pentru iubitorii de webkinz si lady popular:
a) Pt un cont lady popular de PESTE lvl 5 va dau un cont webkinz cu 2, 3 sau 6 animale
b) Pt un cont lady popular de lvl 10 (sau mai mare) va dau un cont webkinz cu 9 animale sau un cont zodiac cu 8 animale
Vorbim la adresa de mass:funkygirl_alexutz
ROG SERIOZITATE

8 răspunsuri:
| ஐNoNameஐ a răspuns:

Ce este Lagy Popular?

| Dreamy explică:

Chiar nu mai are nimeni oferte?

| laviflower a răspuns:

Eu vreau. Te rog da-mi cont webkinz.Al meu e de lvl 5 la lady popular.Iti trimit mesaj cu datele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu m-am jucat pe lady popular dar foarte putin.La ce te referi cu lvl -urile astea. Explica-mi si mie.Sau te referi la cont de membru pentru ca nu se gaseste in Romania. Dar chiar vreau un cont webkinz asa ca iti voi da contul meu ladypopular. Dar explica-mi ce e cu lvl-urile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astept raspunsul tau daca esti de acord.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna dragilor! Tot eu sunt (fata care a pus intrebarea)! am facut o mare prostie folosind emailul unei colege si de aceea nu pot scrie mesaje private! Va rog mai ales Laviflower, sa ma contactati la adresa de mas funkygirl_alexutz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu am level 8 dar te rog zi-mi contul de la wekinz si parola

| Lory_6426 a răspuns:

Iti dau un cont de lvl 12 pe lady popular bine ati venit
te rog funda
vrei prin mesaj privat sa til trimit?