| ŞoSeŢeL a întrebat:

Am o pica mare problema. Nu stiu ce ii pot lua prietenului meu worried. Facem un an in 20 decembrie si nu-mi trece nimic prin cap. Asculta muzica rock ( metallica, SOAD, Foo Fighters etc.), canta la chitara mult, e putin mai ciudatel dar intr-un sens cam bun. Nu ii plac bratarile si lanturilelaughing. Ce i-asi putea lua? Help me sad

Răspuns Câştigător
| Bibbi1507 a răspuns:

Un tricou cu trupa lui preferata. Sau : o cana personalizata, un tricou cu o poza cu voi 2 si pe spate scriind Te iubesc [ numele tau ] si o perna in forma din inima. Venind de la tine ii vor placea enorm pentru ca TE IUBESTE. funda?

5 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Eu i-am facut cadou prietenului meu, cand am facut un an, un tablou dragut cu poza noastra! :*

| kittyshor a răspuns:

Pai...e foarte greu worried worried eu as zice ceva cu inscriptie.un tricou negru inscriptionat cu caractere scrise intr-un font gen kristen.care sa caracterizeze rocku.sau thinking ...pfff e foarte greu, dar cred ca cel mai frumos cadou ar fi sa fi langa el de ziua lui. uite, eu am vazut prin oras niste rame de poze super faine cu spatiu pentru 3 poze in ele.e ca un tablou si rama este oarecum decupata in cuvantul LOVE si are spatiu pentru 3 poze(una cu tine,una cu el, una cu voi ), si e un cadou simpatic happy

| seen a răspuns:

O chitara electrica

Ps sa ai dai cu ea in cap cand are chef sa te surzeasca cu basu rolling on the floor

| r0x1d0lc3 a răspuns:

Pai daca ii place muzica rock i-ai un bilet la un concert, adica 2 ca esti si tu ca sa mergeti impreuna, un ursulet de plus mai asa stil emo, ori un parfum. Cam atat :* Sper ca te-am ajutat :*

| Rock4567 a răspuns:

O pana de chitara ar fi ideala daca canta la chitar pentru ca este de la persoana iubita sa fie cu metallica sau poate vrea ceva anume. daca are un prieten cel mai bun intreaba-l pe el sau untricou cu o trupa