| anonim_4396 a întrebat:

Am o poveste lunga,foarte lunga!
Totul a inceput acum mult timp cand am fost cu o fata,ei nu stiu daca i-a placut neaparat de mine atunci,dar stiu sigur ca ii placea de un baiat a refuzat-o, a doua 'mare ei iubire', iar a refuzato.Si in cele din urma a ajuns la mine a fost totul ok,vorbeam,etc.Dupa cateva sapt,luni am vrut sa fac o gluma (sa o "testez" in gluma) am vorbit cu baiatu ala care o refuzase primul am intrat pe y! m lui si am inceput sa zicem ce faci iubire,vrei sa fii cu mine si alte chestii aiurea la inceput a ezitat sa raspunda cu "nu stiu",iar dupa intr-un final a zis da dupa eu m-am enervat (noroc ca acel baiat era mai copil de fel si credea ca e o gluma) am inceput sa ne batem joc de ea. Dupa doar eu cu ea am vorbit si incepea cu asta e (...) si dupa a zis hai sa fim din nou.dar dupa ce i-am mai zis vreo doua numai vreau sa te vad niciodata. Dupa un timp destul de mare ea ma baga in seama, se milogea iar sa fim impreuna (scuze, eram copila nu stiam nu stiu ce am facut...si alte chestii aiurea).Eu practic vorbeam cu ea pana imi zicea sa fim impreuna si asta s-a intamplat des am tinut-o asa 1-2 luni.Ba frate, asta chiar ma iubeste ia sa fiu cu ea..totul a fost ok (stateam pana tarziu, eu sunt foarte pasionat de IT si mai ales fotbal cateodata o mai plictiseam)mergea bine peste tot).Dar dupa 4-5 luni incepeam sa ne certam eu eram destul de gelos ca vorbea cu altii,fiindca nu mi se parea ok sa le faci ":*' la altii baietii pe net fiindca le dai sperante in viata reala. Dupa cu un prieten incepea sa vorbeasca, totul a fost foarte ok la inceput, dupa am vazut-o cu tel. si i-am zis chatuiesti a? Dupa a mai zis cineva ceva am zis s-a trezit si ea..si a plecat si me-a zis pa happy am luat-o ca pe o gluma dupa a plecat asa in casa..nici macar nu a venit la mine sa imi zica ceva.Am zis ok,am fost la inviere ce crezi? (nu era langa mine) chatuia cu ala.(:***,te mai doare., esti dragut.).Am zis lasa-ma frate in pace gata ramai cu el, i-am zis te-ai suparat? ea me-a zis nu (nu stiu cum) si i-am zis vezi sa nu ramai fara astawinking si ea asta e..imi zicea ca are treaba si vorbea cu ala.Am inceput sa ma descarc la un prieten am zis 'dao-n masa si alte mici injurii' (mentionez ca eu nu prea injur, decat la fifa? laughing) si dupa cateva zile am vazut ca numai zicea nimic..si i-am zis te-ai suparat? stii de ce am facut asa? dupa nu imi pasa, nu vorbesc cu tine, lasa-ma..Ba frate me-am zis cat de prost pot fii me-am luat teapa a 2-a oara.
Dar inca mai ma gandesc la ea,i-am dat block,dar inca mai intru pe un cont secundar sa vad ce mai face, daca a me-a mai zis ceva, practic stau si astept ca un prost.Deja imi imaginam viata alaturi de ea si vorbisem chestii dastea.Deci practic stiu ca nimeni nu a citit tot, dar ma ajutati cu niste sfaturi? Asta e o mica parte din cate aveam de spus.Incerc sa o ignor,dar dau mereu ochii cu ea, o vad foarte vesela.Zic ca o uit,o uit,o ignor,sunt fete mai frumoase, nu ma merita.
Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| AnoNNN1m a răspuns:

De ce sa o mai bagi in seama frate daca tipu ala daca am inteles bine era,, marea ei iubire''...ti a dovedit de doua ori ca nu te iubeste chiar asa mult. poate chiar deloc
Eu in locul tau as fi dat-o in m**a de prima data
Doar tu stii cat de mult ti la ea si mna daca ai fost cu ea ceva timp poate ca nu esti chiar indiferent pentru ea...
Baftabig grin

4 răspunsuri:
| loveyouidiot a răspuns:

Dupa cum vad, fata asta nu e prea interesata de tine...pentru ea esti mereu "planul B", sau "roata de rezerva". Nu poti duce situatia asta mereu, o sa suferi degeaba...

| BastiSchweinsteiger a răspuns (pentru loveyouidiot):

La asta m-am gandit si eu, mereu.

| 7639781254 a răspuns:

Imi pare sincer rau pentru tine ca ai dat peste o fata de genul asta. Pentru ea nu esti decat "ala cu care ma cuplez daca nu ma vrea primul"...un fel de rezerva. Continua s-o ignori. O sa dureze ceva pana o s-o uiti (mai ales daca ai iubit-o), dar trebuie s-o uiti pana la urma.

| KiduZQ a răspuns:

Sfat. bag-o de unde a iesit
E o curvaaaa.
Atat! happy
Ceau ^^