| LuciaStefaniaa a întrebat:

Daca in clasa a IX a a venit un baiat la noi in clasa si practic pentru mine era un simple coleg abia de vorbea. Cand s-a terminat anul si practic toata vara nu mai stiam de el nimic cand a inceput clasa a X a vorbeam pe mess, la telefon si la scoala foarte mult, ma baga mereu in seama si toate fetele erau geloase si spuneau lucruri ca noi suntem impreuna si chestii din astea, dar noi ramasesem doar prieteni pentru ca i-am spun inainte ca as vrea sa ramanem prietenia.LUI II PLACEA DE MINE?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

De placut ii place dar nu e suficient. Trebuie sa si vrea sa aveti o relatie. Mai asteapta.

3 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Da,se poate sa ii fi placut de tine, dar sa fie prea timid sa iti spuna, si sa discute cu tine

| fetelerebele a răspuns:

Mdaa normal dar e rusinos sa iti spuna

| AlyMary1 a răspuns:

Toati baieti sun asa