| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena cu 3 ani mai mica ca mine si nu prea ma mai baga in seama ce sa faccc?

6 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Intreab-o ce s-a intamplat. Stai de vorba si spune-i ca ti se pare ca nu iti mai acorda aceeasi atentie, daca s-a intamplat ceva si vedeti daca o puteti rezolva. Daca fata nu mai vrea relatia asta de prietenie, e mai bine sa accepti asta si sa mergi mai departe.

mlm
| mlm a răspuns:

Daca vezi ca intr-adevar nu te mai baga in seama, inseamna ca nu te mai vrea, ca nu simte nimic pentru tine si nu ai cei face, dragoste cu forta nu se poate.Cu timpul iti vei gasi alta prietena care sa te iubeasca si sa te accepte asa cum esti.Noroc si multa bafta iti doresc.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mai bine cauta pe altcineva.winkingNu ai cum sa faci nimic daca o persoana nu simte nimic pentru tine.Sunt multe fete pe lumea asta, asa ca alege alta.happy
Succes!winking

Janina
| Janina a răspuns:

IUBIRE CU DE-A SILA NU SE POATE

| want2bMajestic a răspuns:

Nu mai are sentimente pentru tine... pe semne a gasit p altcineva

| AllenTJ a răspuns:

Incearca sa o convingi sa vorbesti cu ea, vorbiti impreuna intr-un loc retras si iti vei da seama daca mai are rostwinking