| zacusca35 a întrebat:

Am o prietena, ea are 15 ani si eu 19.
Ne am inceput viata sexuala,totul bine si frumos, la prima incercare nu a sangerat de loc, ea fiind virgina, dar la a 4 oara in timp ce am inceput sa o facem sa facem contactul ala m-a usturat si durut si pe mine si pe ea si dupa totul a inceput sa mearga ca uns pentru 1 minut pana cand observ ca aluneca prea bine gen si patul era plin de sange si ne am oprit dar am sangerat si eu. imi curgea sange la ata gen. Si pe ea a durut-o cand am inceput sa o facem deci e posibil sa mi se fi rupt si mie si ei? Alta intrebare este faptul ca in astea 4 partide ca sa le numesc asa am facut putin fara prezervativ dar maxim 1 minut. Maxim, cel mult 1 minut sa vedem cum este si nu am terminat in ea gen sau sa curca pre chestie de aia. Ei ii este frica sa nu fie gravida, dar nu are cum pentru ca am folosit prezervativ si ne am distrat putin fara, maxim 1 minut.
Ei i-a intarziat ciclul 4 zile, am citit ca este din cauza une i raceli ceea ce era sau deregrare hormonala pentru ca si a inceput viata sexuala. Si prima mea prietena tot 15 ani avea pe atunci si ei i-a intarzit ciclul dupa actul sexual.

1 răspuns:
| OMFGConrad a răspuns:

Folosiți un lubrifiant pentru partidele următoare...