| Pitt_7551 a întrebat:

Am o prietena la care ii place de acelasi baiat care imi place mie.(numai ca ea nu stie ca mie imi mai place de el)si ea nu este cea ma buna pritena a mea.

Sambata eram cu ea si l-a sunat. Ne-am intalnit cu el si cu inca un baiat. Era cand la mine cand la ea. Ea a plecat si am ramas eu cu ei 2 Atunci era tot cu mine ma lua in brate imi lua apararea se comporta ft frumos cum mai facea si in alte zile. Prietenul lui a pleca spunandune ca se duce sa dea un telefon. Eu am ramas singura cu baiatul de care imi place Si se apropia ft mult de mine pana mia atins buzele. si m`a muscat :d.

Chestia e ca eu nu am mai stiut ce sa fac si l`am intrebat daca pleca. Imi e frica sa nu fi ratat si sansa asta. Dar eu tot nu iteleg de ce a plecat baiatul ata? Voi ce parere aveti?

Ce credeti ca ar trebui sa fac?

Astazi am fost cu cea mai buna pritena a mea si cu cealalta fata care il place la el la scoala. Avenit putin la mine m-a luat in brate si dupa aia era tot cu ea. De ce credeti ca face toate lucrurile astea!? Eu nu pot sa il inteleg. dar in aceste conditii ce are trebui sa fac eu?

5 răspunsuri:
| geox_7526 a răspuns:

Uita de aceea persoana[de acel baiat] daca face chestii d'astea cu amandoua!

| babe100 a răspuns:

Ii un Casanovawinking

| ale_4097 a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zic...si eu am fost in aceeasi situatie si alaltaieri am aflat ca s-a combinat cu prietena mea. Dar exacta asa face si cu mine ma tot lua in brate si chesti de astea, chiar si acum ma mai i-a in brate dar nu tot la fel de des. Eu cred ca e indecis si va place pe amandoua. Iti recomand sa mai astepti. Pana vezi ce o sa se intample intra in vorba cu el si dai de inteles ca il placi. Iti tin pumnii...

| alexutza14_2861 a răspuns:

In aceasta situatie.el probabil stie ca amandurora va place e el si vrea sa va amageasca pe amandoua fundita te rog:p

| cristinik_6400 a răspuns:

Ai rabdare mai bine, nici un baiat nu merita sa-ti pierzi cea mai buna prietena pentru el cred ca va amageste pe amandoua findca stie ca-l placeti.